• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Монастирський підтвердив, що на міністра Лещенка готувався замах

Очільник Міністерства внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив, що на міністра аграрної політики Романа Лещенка готували замах

Роман Лещенко
Роман Лещенко
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав під час брифінгу, інформує "ДС".

Монастирський розповів, що у серпні поліції надійшла інформація, що громадянка України шукає виконавця для вбивства громадянина України. Правоохоронці почали спостерігати за спілкуванням цієї жінки та кілером. Зрештою з'ясувалося, що основний замовник вбивства — громадянин США.

За інформацією правоохоронців, цей чоловік замовив послуги колектора, який мав вимагати кошти з колишнього бізнес-партнера американця. Колектор взяв за вибивання боргів 150 тисяч доларів, проте своєї цілі не досягнув, а гроші — не повернув. Зрештою американець замовив вбивство колектора.

Після цього правоохоронці зробили імітацію викрадення цього українця. Туди приїхали замовники і переконалися, що чоловіка й справді нібито вбили.

Монастирський зазначив, що одразу після цього підозрювані зробили замовлення на наступне вбивство.

"Це була особа, з якою вони співпрацювали, у якої вони, власне, намагалися відібрати майно та вибити уявні борги, які були у 2018 році… Цим громадянином був Роман Лещенко — міністр українського уряду. Ця справа була безпосередньо пов'язана з його діяльністю у 2018 році, ще до того, як він обіймав якісь державні посади", — зазначив він.

Вчора ввечері в ресторані відбулася зустріч замовників та підставного кілера, на якій обговорили всю оперативну ситуацію навколо вбивства на замовлення.

"Було надано завдаток у розмірі 20 000 доларів. Громадянин США мав виїхати після цього, і злочин мав бути скоєно вже після того, як він буде на території Сполучених Штатів", — додав Монастирський.

Після фіксації зустрічі на відео було ухвалено рішення про затримання американця, відповідна інформація направлена ​​до посольства США.

За словами Монастирського, Лещенко про підготовку замаху дізнався за півгодини до сьогоднішнього брифінгу.

Нагадаємо, раніше у МВС повідомили, що правоохоронці затримали групу осіб, які планували замах на одного з українських міністрів, проте жодних прізвищ не називали.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua