• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Монастирський підтвердив, що Савченко зловили з підробленими COVID-сертифікатом

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський підтвердив, що екснардепка Надія Савченко використовувала підроблений COVID-сертифікат при в'їзді в Україну

Реклама на dsnews.ua

Про це він повідомив 11 жовтня на засіданні парламенту, передає "ДС" із посиланням на "Гордон".

"Сьогодні була виявлена ситуація щодо підробного сертифіката [вакцинації] екснародного депутата пані Надії Савченко. Такі випадки правоохоронними органами будуть фіксуватися і буде надзвичайно жорстка реакція в межах, визначених Кримінальним процесуальним кодексом", – розповів Монастирський.

Міністр також додав, що на сьогодні понад тисячу мобільних груп працюють по всій Україні для моніторингу й виявлення підроблених сертифікатів.

"Розпочато понад 800 кримінальних проваджень щодо підроблених сертифікатів вакцинації. Хочу наголосити, що відповідальність несе не тільки особа, яка підробила сертифікат вакцинації (лікар або представник туристичної агенції, який був посередником), але й безпосередньо громадянин, який замовив і скористався таким сертифікатом", – зазначив він.

Своєю чергою, поліція повідомляє, що "притягує до відповідальності колишню нардепку за використання підробленого Covid-сертифіката", але не називає її імені. Жінка із сестрою в аеропорту намагалися використати підроблені сертифікати про вакцинацію, щоб потрапити в Україну.

Як повідомляла "ДС", в аеропорту "Бориспіль" затримали колишню народну депутатку та її сестру, які використовували підроблені COVID-сертифікати.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua