• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Монастирський сприяв "легалізації" скандальної "дисертації Киви" (ДОКУМЕНТ)

Народний депутат фракції "Слуга народу", голова правоохоронного комітету Верховної Ради Денис Монастирський, який може очолити МВС, свого часу підписав нардепові від ОПЗЖ Іллі Киві довідку про практичне застосування його "наукової дисертації"

Денис Монастирський та Ілля Кива / #Букви
Денис Монастирський та Ілля Кива / #Букви
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє інтернет-видання #Букви, посилаючись на відповідний документ, інформує "ДС".

Напередодні, 13 липня, Арсен Аваков підписав заяву про відставку з посади очільника міністерства внутрішніх справ. Ввечері того ж дня відбулося засідання провладної фракції "Слуги народу", на якому президент Володимир Зеленський запропонував на посаду міністра Дениса Монастирського, голову комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності.

Як народний депутат Монастирський запам’ятався великою кількістю законодавчих ініціатив, а також тим, що був причетний до скандалу із "захистом" Іллею Кивою з ОПЗЖ "наукової дисертації". Робота одіозного нардепа містила підроблені довідки, посилання на його наукові статті та виступи, яких не існує, вигадані терміни тощо. 

Загалом до своєї роботи Кива додав 4 довідки про те, що результати його праці вже знайшли практичне застосування. Одна з них — від Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, який очолює Монастирський.

У довідці за підписом голови профільного Комітету зазначено, що результати наукового дослідження "викликали інтерес і впроваджуються у практичну діяльність".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua