• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

"Мосфільм" працює: в Сухопутних військах розповіли про провокації окупантів на ТОТ

На окупованих територіях російські загарбники проводять зйомки провокаційних сюжетів про нібито конфлікти між співробітниками територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки з мирними мешканцями

Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляють Сухопутні війська, передає "ДС".

"Елементи типові: люди в українському однострої разом з людьми в формі Національної поліції вступають в конфлікти з "місцевими жителями". Імітуються побиття, в кадрах присутні мікроавтобуси та автомобілі з чорними номерами, а також авто з українськими номерами різних регіонів реєстрації. Використовуються нейтральні локації, які важко визначити", — йдеться в повідомленні.

В Сухопутних військах зазначили, що поширюють ці відео у поганій якості, оскільки більш професійний монтаж був очевидним та не досягав результату.

"Окрім імітації конфліктів готуються відео, що пов'язують військовослужбовців ТЦК з вживанням спиртних напоїв, наркотиків, у закладах харчування та в супроводі жінок. За останній час у мережі з'явилося кілька подібних відео, які набули значного поширення", — додали в командуванні.

В Сухопутних військах підкреслили, що "усі справжні ситуації, які мають місце — ретельно вивчаються, проводяться необхідні службові перевірки, а громадськість інформується у встановленому порядку. Проте ми зобов'язані повідомляти, коли високим статусом військовослужбовців ЗСУ маніпулює ворог. Закликаємо відповідально ставитись до будь-яких підозрілих відео".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua