• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Москаль вирішив перевірити диплом Зеленського через його схожість з Януковичем

Реклама на dsnews.ua

Колишній голова Луганської та Закарпатської областей, генерал-лейтенант міліції Геннадій Москаль припускає, що диплом президента Володимира Зеленського про вищу освіту – фальшивий

Він вважає нинішнього главу держави схожим на четвертого президента Віктора Януковича, інформує "ДС".

"Я зробив запит до Кривого Рогу – дайте його дипломну роботу. Є доступ до публічної інформації. Це публічно. Якщо ти не писав дипломної роботи, тобі не дадуть диплом. Тільки, кажу, не кажіть, що миші з’їли, затопили, хтось вкрав, десь загублена", – сказав Москаль в програмі "СтопРеванш" на "5 каналі".

На його думку, неграмотність – лише одна з багатьох подібностей Зеленського та Януковича. Шостий президент так само любить розкіш: обіцяв передати державну резиденцію дітям, але сам переїхав до палацу. Його кортеж учетверо більший, ніж у четвертого президента – пʼятдесят машин. Якщо Янукович відпочивав тільки на державній дачі в Криму, то Зеленський за півтора року, крім Одеси, Гути, Буковеля та острова Бірючого їздив на відпочинок у Бодрум, Париж, на Ніагарський водоспад. А новий, 2020 рік, почав зі скандального відпочинку в Омані.

"Він виявився дуже слабкою людиною, – не тільки інтелектуально, – яка досі не може зрозуміти, що таке президент і чим він має займатися. Слабкою на ті спокуси, які дає влада. Для нього на якийсь момент стало важливіше лімузини-кортежі-дачі-відпочинки, аніж власна робота", – зазначив ексміністр транспорту Володимир Омелян.

Своєю чергою Москаль додав: "Таким совком не був ні Кучма, ні Ющенко, навіть не був Янукович. Він чисто радянський совок".

Як відомо, Володимир Зеленський отримав вищу юридичну освіту у Криворізькому економічному інституті Київського економічного університету ім. Гетьмана. За фахом ніколи не працював, за винятком двох місяців практики.

    Реклама на dsnews.ua