• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Московський куратор ОПЗЖ буде "множити на нуль" "слуг" та Зеленського, - нардеп

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський несе особисту відповідальність за наявність у фракції "Слуга народу" проросійських елементів та проросійських ініціатив, "які озвучують його депутати"

Про це заявила народний депутат фракції "Європейська солідарність", колишній міністр у справах ветеранів Ірина Фріз, інформує "ДС".

"Фракція/партія "Слуга народу" не лише має у своїх рядах людей Медведчука, а й має намір "злити" Зеленського та привести до влади суто проросійське керівництво держави", — написала Фріз у Facebook, коментуючи заяву нардепа Олександра Качури про можливе "злиття" партій "Слуга народу" і "Опозиційна платформа — За життя". 

Вона вважає, що заява Качура про ймовірне об’єднання "зелених" з ОПЗЖ "цілком вкладається в логіку дій Офісу Зеленського".

"Альянс партії Зеленського з партією кума Путіна (Віктора Медвдечука, — прим. "ДС") тоді повністю відповідає потугам щодо імплементації "формули Штайнмаєра", заявам Фокіна, та іншим діям, які Зе-симпатики продавали українцям як бажання Зеленського досягнути миру", — додала Фріз.

Нардеп нагадала, що Олександр Качура намагався спростувати в судах зв’язки з "Українським вибором" Медведчука, "але, як підтвердив Мінюст станом на березень 2020 року продовжував керувати підрозділом організації кума Путіна".

Окрім цього Качура "багато років лобіює інтеграцію України з Росією, подав позов проти нардепа від "ЄС" Софії Федини і "зробив Зеленського назавжди потерпілим", а також виступив за придбання російської несертифіковані вакцини від короновірусу в РФ.

"Я далека від думки, що Зеленський не знав, кого запхали в його фракцію. Тому переконана, що саме він несе відповідальність за наявність проросійських елементів в ній та всі проросійські ініціативи та наративи, які його депутати озвучують… Немає жодних сумнівів, що після місцевих виборів куратор ОПЗЖ, з яким керівництво цієї фракції нещодавно зустрічалося в Москві, буде "множити на нуль" "слуг" та Зеленського за некомпетентність та недолугість, спробує створити керований з Кремля новий Кабмін, а Зеленського відправить "грати на піаніно". При такому сценарії ризики для незалежності та суверенітету України зростають в геометричній прогресії", — підкреслила Ірина Фріз.

    Реклама на dsnews.ua