• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"Мовчати не можна": нардеп- "слуга" попередила про підготовку рішень на користь Росії

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат від "Слуги народу" Єлизавета Ясько заявила про співпрацю депутатів "СН" з "Опозиційною платформою — За життя" і можливу підготовку в ПАРЄ рішень, які будуть прийняті не на користь національних інтересів України

Про це Ясько заявила в ефірі телеканалу "Україна 24", коментуючи своє звільнення з посади глави української делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи.

"Головне питання, яке мене зараз хвилює, – які будуть компроміси, що зараз відбуватиметься, що для цього потрібні були такі кадрові зміни. Мені здається, що зараз відбуватиметься щось, про що ми ще не знаємо, можливо, якісь резолюції, які будуть не на користь України. На жаль, суспільство не завжди знає, і я як нардеп не завжди знаю, тому що ця інформація нам не доноситься. Я втомилася від цього, тому вважаю, що не можна мовчати", — заявила Ясько .

Депутат висловила надію, що в роботі української делегації в ПАРЄ буде "справедливість і конструктив".

"Я знаю, що вчора звучали такі думки, що "нам треба бути не проти Росії, а робити якісь інші справи". Для мене це незрозуміло… Чи ми захищаємо Україну на всіх фронтах, і в тому числі у боротьбі проти країни-агресора? Я не буду переходити на прізвища, але вчора у цьому брали участь більшість моїх колег зі "Слуги народу" з представниками ОПЗЖ", — зазначила вона.

За словами Ясько, з нею "вели розмови щодо принципових голосувань у Раді".

"Я запропонувала закон про впровадження відповідальності для тих, хто їде в Москву і домовляється про щось там з Путіним незаконно. І потім цей закон не прийняли, тому що представники ОПЗЖ разом з колегами зі "Слуги народу" дуже постарались. Я бачу, що це є причиною, зокрема, чому захотіли проводити певні кадрові зміни. Тому що бачите, який тоді порядок денний існує, якщо ми не зацікавлені у відстоюванні наших національних інтересів. Мені дуже сумно від цього", — підкреслила вона.

Як повідомляла "ДС", 11 січня новою главою української делегації в ПАРЄ обрана нардеп від "Слуги народу" Марія Мезенцева.

    Реклама на dsnews.ua