• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Може перерости у світову: Зеленський розповів, чому Росія не зважиться на повномасштабну війну проти України

Росія не готова вести повномасштабну війну проти України, оскільки вона може перетворитися на світову. Також до цього не готові й інші країни світу

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / President.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це президент Володимир Зеленський заявив під час інтервʼю кільком телеканалам у рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни», передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

«Чи готові ми, чи готовий світ, чи готова Європа до повномасштабної війни? Я думаю, що ніхто не готовий, зовсім! Якщо це станеться, я впевнений, ми це вже відчуваємо по тих сигналах, які є, і по тій роботі, яку ми зробили, дипломатичну роботу з підтримки Європи і США незалежності країни, я вважаю, що Росія не може на це піти, тому що це може бути світова війна», — сказав Зеленський.

Президент підкреслив, що це дуже небезпечно, але наголосив, що Україні боятися нема що і нема кого, адже, за його словами, ми на своїй землі і захищаємо її.

«Страшно тільки через такі події і через такі загрози, що можуть бути такі кроки. А такі кроки завжди історично приводять до втрат, великих втрат, сотень тисяч, мільйонів людей. Тому, мені здається, що, незважаючи на експертні думки, все ж таки, які говорять про вересень місяць… я вважаю, що такої потужної ескалації не може бути», — зауважив глава держави.

Нагадаємо, Зеленський також заявив на Форумі, що зараз не спостерігається зменшення російських військ біля кордонів України, а незначне відведення зафіксоване біля окупованого Криму, звідки відійшли 3,5 тисячі військових РФ.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua