• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

МЗС готує санкції проти чиновників Лукашенка

Проект розпорядження Кабміну про введення санкцій проти чиновників режиму самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка проходить внутрішньодержавні процедури

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ України, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Станом на сьогодні проєкт відповідного розпорядження КМУ щодо застосування санкцій до окремих фізичних осіб (білорусів — ред.), які перебувають у санкційному списку ЄС, проходить передбачені законодавством внутрішньодержавні процедури", — сказано в документі.

Після завершення відповідних процедур пакет буде представлений на розгляд Кабміну з подальшим його внесенням у РНБО. Останнім етапом буде введення рішення в дію указом президента України.

Крім того, в МЗС додали, що санкції України можуть бути подібні до обмежувальних заходів, введених ЄС, США і Великобританією. Українські санкції можуть передбачати, зокрема, тимчасове заморожування банківських активів, заборону вʼїзду і транзиту, а також обмеження на користування майном.

Нагадаємо, глава КДБ Білорусі Іван Тертель заявив, що з території України в країну йдуть незаконні поставки великих партій зброї, призначеної для дестабілізації ситуації в республіці.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua