• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Війну в Нагірному Карабасі завершено, — МЗС України

Реклама на dsnews.ua

Міністерство закордонних справ України визнало війну у Нагірному Карабасі завершеною, з чим і привітало ворогуючі країни

Про це йдеться в офіційній заяві МЗС "у зв’язку із завершенням війни в Нагірному Карабасі", опублікованій на сайті Міністерства, передає "ДС". 

"Україна вітає припинення Азербайджаном і Вірменією бойових дій у районі нагірнокарабаського конфлікту. Вважаємо, що наступним кроком має стати відновлення стабільності і життєдіяльності регіону, а також продовження міжнародних зусиль для досягнення повного врегулювання нагірнокарабаського конфлікту на основі міжнародного права", — йдеться у документі.

Також у МЗС додали, що Україна незмінно і беззастережно підтримує територіальну цілісність Азербайджанської Республіки в міжнародно визнаних кордонах. 

"Цей принцип є основоположним для України, що досі потерпає від російської агресії, і частина території якої залишається під тимчасовою окупацією Росії", — додали у відомстві.

Нагадаємо, 9 листопада Єреван, Баку і Москва уклали тристоронню угоду про припинення бойових дій на території Нагірного Карабаху. Це викликало хвилю протестів. Зокрема, в Єревані мітингувальники штурмували урядові будівлі і парламент.

10 листопада в Єревані почалися заворушення після заяви влади про припинення бойових дій в Нагірному Карабасі та сутички з поліцією, внаслідок чого було затримано десятки осіб.

    Реклама на dsnews.ua