• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

МЗС відповіло на намір російської партії відкрити офіс в ОРДЛО

Намір Росії відкрити в Донецьку та Луганську представництва партії "Справедлива Росія – За правду" — це черговий доказ ескалації на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у коментарі Міністерства закордонних справ України, інформує "ДС".

"Розглядаємо намір відкрити представництво партії "Справедлива Росія – За правду" в Донецьку та Луганську як черговий доказ ескалації Росією ситуації в ОРДЛО. Російська влада продовжує відкрито нехтувати Мінськими домовленостями та здійснювати кроки для затягування наразі непідконтрольних Україні районів Донбасу до свого політичного, економічного та електорального поля", — йдеться у заяві, на яку посилається "Українська правда".

В МЗС відзначили, що після незаконної роздачі російських паспортів на Донбасі партії окупантів розгледіли можливість отримання політичних дивідендів.

Партія "Справедлива Росія" планує представляти і захищати на Донбасі "виборчі прав "громадян Росії" — мешканців тимчасово окупованих територій".

В українському міністерстві наголошують, що це грубо порушує законодавство та суверенітет України, відкриває поле для фальсифікацій на російських виборах.

Як писала "ДС", 22 березня на сайті російської партії зʼявилося повідомлення про намір відкрити офіси в окупованих Донецьку та Луганську. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua