• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

На 8 березня "слуги" на три дні рвонуть до Туреччини: подробиці

Святкові вихідні 6, 7 і 8 березня депутати фракції "Слуга народу" проведуть у Стамбулі, столиці Туреччини. Нардепи запланували робочі зустрічі та залишили час для дозвілля

Стамбул
Стамбул
Реклама на dsnews.ua

Про це OBOZREVATEL сказала заступниця голови фракції, нардепка Євгенія Кравчук, передає "ДС".

"Цьогоріч у депутатів моєї депутатської групи (10 осіб) буде відрядження до Туреччини, Стамбул. Ми будемо мати досить цікаву програму, в тому числі заплановано зустріч зі Вселенським патріархом. Будемо раді йому особисто передати запрошення в Україну, відвідати Київ на 30- ю річницю незалежності України", — сказала Кравчук.

Крім того, нардепи запланували зустрічі з турецькими парламентаріями і вирішили відвідати ліцей імені Т.Г. Шевченка напередодні шевченківських днів. Дирекції ліцею підготували подарунки у вигляді українських книг.

"Це буде радше робоче святкування. Це відрядження, але ми їдемо за свій рахунок. Звичайно, скористаємося можливістю і в вихідний день відвідаємо головні визначні пам'ятки. Для мене це буде перший візит до Стамбулу, не тільки робочі зустрічі цікаві, а й просто побачити історичні місця", — додала Кравчук.

    Реклама на dsnews.ua