• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

На Бахмутському напрямку ситуація дуже важка, - пресофіцер

Окупанти підтягнули до лінії фронту понад 50 тис. армійців

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив начальник пресслужби 26-ї артилерійської бригади імені Романа Дашкевича, капітан Олег Калашніков, пише "ДС".

На Бахмутському напрямку ідуть бойові зіткнення безпосередньо за позиції. У день в середньому близько 20 бойових зіткнень.

"Також працює артилерія, міномети. Тяжка техніка погано залучена, бо погода для неї не найкраща. Ворог застосовує авіаційну свою складову, тобто безпосередньо фугасні авіаційні бомби з керованим модулем польоту і коригування. Бої йдуть, як на північному фланзі, так і на південному фланзі", — сказав Калашніков.

Він зазначив, що головна мета окупантів була зупинити просування ЗСУ на південному фланзі, через що вони відправили підкріплення. За його словами, на Бахмутському напрямку Росія зібрала за 50 000 військових.

"Однак і втрати у них досить великі та значні. Якщо взяти за минулий місяць, то вони на нашому напрямку близько 11 000 осіб втратили. Якщо взяти за повні втрати за місяць, то це десь третина. Тобто втрати у них досить значні. Техніку, озброєння вони втрачають також досить непогано. Хоча, так, їм вдається доукомплектувати", — сказав Калашніков.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua