• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

На Банковій кваплять Раду з прийняттям закону про підтримку бізнесу в разі локдауна

Реклама на dsnews.ua

Верховна Рада мала б якнайшвидше ухвалити ініційований президентом пакет законопроєктів щодо підтримки підприємців на випадок посилення карантинних заходів, щоб уряд міг до кінця року надати кошти бізнесу

Про це заявила заступник керівника Офісу президента Юлія Ковалів, інформує "ДС".

"Президент вніс до парламенту пакет законопроєктів, який стосується підтримки бізнесу у випадку, якщо буде запроваджений локдаун. Обсяг цієї підтримки до кінця року, який планується надати і ФОПам, і працівникам ФОПів, і безпосередньо самим підприємствам, сягає від 12 до 15 мільярдів гривень", – цитує її слова пресслужба ОПУ.

За її словами, це вже третій пакет допомоги для підприємців від початку року. Навесні вона спрямовувалася на підтримку малого й середнього бізнесу, зокрема через програму доступних кредитів "5-7-9%", за якою вже видано позики на суму 13,5 млрд грн.

Ковалів наголосила, що в проєктах законів, ініційованих президентом, чітко зазначені суми допомоги, зокрема 8 тисяч. грн для ФОПів та кожного найманого працівника. Підприємствам, чия діяльність забороняється на час карантину, компенсуватиметься сплата ЄСВ. А програма кредитування "5-7-9%" буде продовжена та розширена.

"Буду звертатися до депутатів, щоб разом обговорити, аби проголосувати цей законопроєкт, і з ковідного фонду встигнути до кінця року видати цей пакет підтримки тому бізнесу, який постраждає у разі впровадження локдауну", – сказала заступник керівника ОПУ.

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що перші результати карантину вихідного дня, впровадженого 13 листопада, будуть помітні за тиждень. Тоді й стане зрозуміло, чи потрібно застосовувати повний локдаун.

    Реклама на dsnews.ua