• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

На Банковій вказали на показову обмовку Путіна щодо Донбасу

Президент Росії Володимир Путін під час відповіді президенту України Володимиру Зеленському зробив обмовку щодо невизнаних "ЛНР" і "ДНР", якою фактично дезавуював Мінські угоди

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив спікер української делегації в Тристоронній контактній групі, радник голови Офісу президента Олексій Арестович, інформує "ДС".

"Наша позиція принципова, вона полягає в тому, що ніяких переговорів з так званими "ЛНР" і "ДНР" не буде і не може бути". Але Путін зробив цікаву річ, він фактично дезавуював Мінські угоди. Він сказав, "з республіками "ЛНР" і "ДНР", які Росія ніколи до цього не визнавала", — сказав Арестовича в ефірі "Україна 24"

За його словами, ця обмовка Путіна фактично — "словесний вихід із Мінських угод".

"На ТКГ видно, що з початку 2014 року вони безперервно проводять одну і ту ж лінію, яка полягає в тому, що потрібно визнати "ЛНР" і "ДНР" так звані, а Росія відразу стає посередником, як Франція і Німеччина, і не є стороною конфлікту. Вони послідовно всі гуманітарні, економічні, питання безпеки завжди привʼязують до факту визнання. Це важкий глухий кут, мало хто розуміє, як з цього вибиратися. Країна-член Ради безпеки ООН, яка має право вето, послідовно втирає окуляри світовій спільноті", — сказав він.

Як писала "ДС", 20 квітня президент України Володимир Зеленський у своєму виступі звернувся до Путіна з пропозицією зустрітися "у будь-якій точці Донбасу". Путін згодом запропонував українському лідеру зустріч в Москві "в будь-який зручний час". Також він додав, що той має домовлятися з окупаційними адміністраціями ОРДЛО напряму.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua