• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

На Банковій "втратили" заяву про відставку Богдана

Реклама на dsnews.ua
В Офісі президента України не можуть знайти заяви про відставку фахівців, які прийшли разом з Володимиром Зеленський і Андрієм Богданом на Банкову, про наявність яких після скандалу з "відставкою" Богдана заявляв сам глава держави

Про це йдеться у відповіді ОПУ на інформаційний запит Українських Новин, передає "ДС".

"Прийнято рішення про продовження строку розгляду зазначеного запиту до 20 робочих днів з дати його надходження", - йдеться у відповіді.

Зазначимо, після появи в інтернеті "заяви" про відставку голови ОПУ Богдана Зеленський публічно заявив, що у нього є подібні заяви не тільки Богдана, а і всіх "членів команди", спільно входили в президентський офіс.

"Ми - всі ключові люди, які зі мною прийшли, - домовилися з самого початку, напишемо заяви на звільнення. Якщо суспільство або Президент відчувати, що той чи інший людина не може впоратися з поставленими Україною завданнями, то в будь-який момент ця людина, не тримаючись за крісло, піде у відставку", - заявляв він.

При цьому в ОПУ з початку серпня стали подовгу не перебувати не тільки заяви членів "команди Зеленого", а й інші необхідні документи, відзначає агентство.

Так, раніше на Бакової заявили, що не можуть знайти підготовлений в ОПУ і проаннотированный самим Зеленський законопроект про ринок землі, а також програму візиту та складу делегації, яка супроводжувала Зеленського поїздку в Туреччину 7-8 серпня 2019 року.

    Реклама на dsnews.ua