• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

На Банковій заговорили про перегляд квот на поставки української продукції в ЄС

Реклама на dsnews.ua

Україна готується до перегляду квот на поставку продукції в Європейський Союз в рамках Угоди про асоціацію з ЄС

Про це заявив заступник голови Офісу президента Ігор Жовква, передає "ДС".

За його словами, головним чинником посилення торговельно-економічної дипломатії України є залучення до цієї роботи висококласних фахівців.

"У світі існує безліч моделей, треба найкращі з них застосовувати на практиці. Я вітаю ініціативу МЗС щодо посилення економізації зовнішньої політики. Адже пріоритет зовнішньої політики президента Зеленського - це економіка", - цитує слова Жовкви пресслужба ОПУ.

Він уточнив, що Україна готується до перегляду квот на поставку продукції в Європейський Союз. У відповідності з Угодою про асоціацію між Україною та ЄС, така можливість з'явиться з 2021 року.

Також заступник голови ОПУ додав, що "Україні варто виводити на європейський ринок не тільки аграрну продукцію, яка є конкурентоспроможною, але і промислову".

"На жаль, зараз іноді ми стикаємося з протекціонізмом з боку Європейського Союзу щодо своїх компаній, наприклад в області металургії. Коли ми бачимо такі заходи протекціонізму, президент на це відразу реагує, підіймаючи ці питання під час розмов з лідерами ЄС", - стверджує Ігор Жовква.

Раніше повідомлялося, що українські постачальники меду в повному обсязі використовували збільшену до 6 тис. тонн у рік тарифну квоту ЄС на мед.

    Реклама на dsnews.ua