• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

На Донбасі з'являться відділи з розслідування військових злочинів

Реклама на dsnews.ua
Управління нагляду за кримінальним справам, відкритим у зв'язку з вчиненням військових злочинів, будуть створені в прокуратурах Донбасу

Про це повідомив заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов, представляючи колективу прокуратури Луганської області нового керівника, передає "ДС" з посиланням на прес-службу ГПУ.

"У Генеральній прокуратурі був створений Департамент нагляду за кримінальними провадженнями щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту. І в цьому контексті якісне документування та фіксації військових злочинів вкрай необхідно при формуванні доказової бази для Міжнародного кримінального суду та національних судів. Тому в прокуратурах Луганської та Донецької областей будуть створені відповідні управління", - зазначив Мамедов.

За його словами, в Луганській області в цьому напрямку з сьогоднішнього дня буде працювати прокурор ГПУ Костянтин Караман.

Нагадаємо, він також офіційно представив нового прокурора Луганської області Олексія Ляшенко.

Мамедов додав, що новий глава добре знає регіон і його специфіку. Ляшенко, яким іде 45-й рік, в органах прокуратури працює з 2007 року. З травня 2017 обіймав посаду військового прокурора Луганського гарнізону Об'єднаних сил. Є учасником бойових дій.

    Реклама на dsnews.ua