• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

На Донбасі танкові резерви провели військові навчання (ФОТО)

У механізованій бригаді імені князя Романа Великого, яка виконує завдання за призначенням у Луганській області, пройшли навчання танкових резервів

Танк
Танк
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресцентру штабу Операції обʼєднаних сил в Facebook, передає "ДС".

"За легендою навчань, ворог прорвав оборону, а піхотинці змушені були відступити. Танкісти по тривозі отримали наказ здійснити марш в район очікування з подальшим виходом на вогневі рубежі. Під час розвідки боєм, панцирники визначили головні сили противника та змусили його виявити себе. Коли противник викрив себе, в бій вступили основні сили танкового резерву", — сказано в повідомленні.

Зазначається, що умовний ворог не здавався й здійснював ураження артилерією. А танкісти щоразу отримували нові команди про зміну обстановки і в умовах бою блискавично реагували.

У результаті танкісти під димовою завісою відійшли, перегрупувались і контратакували ворога з іншого флангу, де наступ був найменш очікуваний. 

 Поки тривав бій, від удару з неба танкістів прикривали зенітники.

Зазначається, що злагодженого потужного вогневого натиску українських сил ворог не витримав.  

За словами керівника занять, вони постійно підтримують бойову готовність підрозділу, тренують особовий склад діяти в реальній бойовій обстановці і практикують проведення занять на незнайомій місцевості. 

В пресцентрі ООС наголосили, що танкові підрозділи відповідно до Мінських домовленостей відведені від лінії зіткнення та участі в бойових діях не беруть вже тривалий час.

Також повідомляється, що танкісти зазначеної бригади тричі ставали кращим танковим підрозділом України і двічі захищали честь України на міжнародних танкових змаганнях.

Нагадаємо, 1 квітня у Львівській області на Яворівському полігоні розпочалися цілодобові військові навчання, у звʼязку з чим цивільних осіб просять не наближатися до місця проведення стрільб.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua