• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

На Київщині за програмою Зеленського “Велике будівництво” зведуть ЦНАП на пів мільйона людей

Цього року в рамках програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" у Білій Церкві розпочнеться зведення нового центру надання адміністративних послуг у форматі "прозорого офісу"

Реклама на dsnews.ua

Завершити будівництво планують до 2023 року, повідомляє пресслужба Київської ОДА.

За словами очільника Київської облдержадміністрації Василя Володіна, новий ЦНАП у Білій Церкві покриватиме потреби як міської об’єднаної територіальної громади, так і всього району.

"Йдеться сумарно про понад 440 тисяч людей. Прагнемо до того, щоб він став комунікаційним центром співпраці державних органів влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємницької діяльності та всіх жителів", – заявив Василь Володін.

Він також додав, що державні послуги повинні бути не лише якісними, а й доступними. Тож зведення ЦНАПу є важливою і пріоритетною метою.

Загальна вартість проєкту становить 92,9 млн грн. Будівництво розпочнеться одразу після завершення всіх тендерних процедур.

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу Президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко повідомив, що у 2021 році в Україні також буде реконструйовано і побудовано 80 стадіонів і спортивних комплексів, а також 29 басейнів. 

    Реклама на dsnews.ua