• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

На Луганщині збільшать кількість піротехніків для розмінування території

Ще вісім груп піротехніків розгорнуть у цьому році в Луганській області додатково до шести, які працювали раніше. Це стане можливим завдяки підтримці урядів США та Німеччини

Піротехніки
Піротехніки
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні сторінки "анська Рада у справах біженців — Данська Група з розмінування" (DRC-DDG) в Facebook, передає "ДС".

Тим часом, очищати від мін і вибухонебезпечних пережитків війни територію в Луганській області продовжують піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС). Перед початком робіт вони пройшли тренінг від DRC-DDG.

Як зазначається, поблизу лінії зіткнення така робота ще більше ускладнюється через можливі обстріли.

За даними DRC-DDG, з липня 2014 року на сході України піротехніки ДСНС вилучили та знешкодили понад 222 тисячі вибухонебезпечних предметів.

За даними СММ ОБСЄ, міни, боєприпаси (НРБ) що не розірвалися, та інші вибухонебезпечні предмети стали основною причиною смертей і поранень мирних жителів в охоплених збройним конфліктом районах Донбасу.

Нагадаємо, у квітні Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України і "Укрзалізниця" запустили соціальну рекламу про мінну небезпеку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua