• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

На Луганщині Держприкордонслужба посилила кордон

Реклама на dsnews.ua

У низці районів Луганської області з метою посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму були посилені заходи безпеки

Про це йдеться в повідомленні пресцентру Державної прикордонної служби, передає "ДС".

Так, в межах Станично-Луганського, Біловодського, Міловського, Марківського, Новопсковського, Білокуракінського, Троїцького, Старобільського контрольованих прикордонних районів Луганської області забороняється:

1. Знаходження осіб в межах прикордонної смуги в безпосередній близькості до державного кордону на відстані до 200 метрів, за винятком представників правоохоронних органів, осіб, які проводять сільгоспроботи за узгодженими з ДПС списками працівників і техніки, а також осіб, місце проживання яких зареєстровано, які постійно проживають, мають письмове запрошення близьких родичів і яких зустрічають особисто.

2. В'їзд і перебування осіб в смузі місцевості від державного кордону в межах прикордонної смуги, проведення робіт. Ці обмеження не застосовуються до осіб, які займаються сільськогосподарською діяльністю на власних (орендованих) земельних ділянках виключно в разі завчасного інформування.

Також, додаткові режимні обмеження введені і в межах населеного пункту Мілове. Зокрема забороняється:

1. Підхід (перебування) осіб, крім представників правоохоронних органів до загороджувального паркану на державному кордоні по вулицях Дружби Народів, Міловська, Залізнична, Робоча, Оборонна, смт. Мілове, ближче ніж на 5 м.

2. Рух транспортних засобів по вулиці Дружби Народів смт Мілове між пунктами пропуску для автомобільного та пішохідного сполучення "Мілове", крім транспортних засобів спеціального призначення і осіб, місце проживання яких зареєстровано по вул. Дружби Народів і вулиць, які до неї прилягають.

3. Перебування іноземців та осіб без громадянства на вулиці Дружби Народів смт. Мілове, за винятком іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають (мають посвідку на проживання) на вулиці Дружби Народів смт. Мілове або мають письмове запрошення близьких родичів, завірене місцевими органами влади і зустрічаючих їх особисто.

У Держприкордонслужбі зазначили, що перебування і пересування громадян України в смт Мілове зазначеним особам дозволяється виключно за наявності документів, що засвідчують особу.

    Реклама на dsnews.ua