• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

На Львівщині стартували міжнародні військові навчання Rapid Trident-2020 (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Чотири тисячі військовослужбовців з дев'яти країн на Яворівському полігоні у Львівській області протягом двох тижнів відпрацьовуватимуть планування і проведення операцій, а також будуть навчатися протистояти гібридним формам військової агресії

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства оборони, передає "ДС".

Участь в них візьмуть понад 4000 військовослужбовців з 9 країн світу. Крім України і США, тренуватися будуть представники Великобританії, Литви, Німеччини, Данії, Канади, Польщі, Румунії, командування НАТО, а також особовий склад LITPOLUKRBRIG — Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького.

Вітчизняні військові угрупування представлені військовослужбовцями однієї з мотопіхотних бригад оперативного командування "Південь" Сухопутних військ ЗС України, військовослужбовцями ДШВ ЗС України, Сил Спеціальних операцій. Крім того, силові структури України представлені зведеним підрозділом, до якого увійшли нацгвардійці, прикордонники, представники Національної поліції. Завдання щодо протидії терористичним загрозам відпрацьовуватимуть представники СБУ і Управління держохорони. З цивільних фахівців в навчанні візьмуть участь представники Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Військові з дев'яти країн беруть участь в міжнародних військових навчаннях Rapid Trident-2020 у Львівській області
Військові з дев'яти країн беруть участь в міжнародних військових навчаннях Rapid Trident-2020 у Львівській області

"Навчання" Rapid Trident "спрямовані на навчання українських військовослужбовців різних військових спеціальностей за стандартами НАТО за допомогою іноземних інструкторів з США, Канади, Великобританії, Литви та Польщі. Вони проходять з урахуванням діяльності Обʼєднаної багатонаціональної групи з підготовки — "Україна" (JMTG-U ) і покликані поліпшити взаємодію між збройними силами США, України і НАТО, а також країн-учасниць програми "Партнерство заради миру", — сказав на церемонії відкриття навчань міністр оборони Андрій Таран.

Нагадаємо, в Україні 22-25 вересня пройдуть військові навчання "Обʼєднані зусилля-2020".

    Реклама на dsnews.ua