• USD 28.2
  • EUR 33
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

На Миколаївщині начальника пожежної частини, співробітники якої клеїли борди "слуг", звільнили

Реклама на dsnews.ua

У Миколаївській області звільнений начальник 17-ї пожежно-рятувальної частини, співробітники якої з використанням службового транспорту клеїли на бігборд рекламу партії "Слуга народу"

Про це повідомили в ГУ Держслужби з надзвичайних ситуацій в Миколаївській області, передає "ДС" з посиланням на мережу "ОПОРА".

Так, 20 серпня в Казанці караул 17-ї державної пожежно-рятувальної частини був долучений до наклеювання політичної реклами на користь політичної партії «Слуга народу». 21 серпня "ОПОРА" направила звернення в ГУ ДСНС в Миколаївській області щодо перевірки даних фактів і надання їм правової оцінки. 25 серпня "ОПОРА" отримала відповідь від т.в.о. начальника обласного главку Миколи Панасенка. Він повідомив, що призначено службове розслідування.

16 вересня "ОПОРА" отримала лист від заступника начальника ГУ ДСНС в Миколаївській області Олександра Озерного, в якому повідомляється, що за порушення вимог Кодексу цивільного захисту начальник 17-ї державної пожежно-рятувальної частини притягнутий до дисциплінарної відповідальності та звільнено із займаної посади.

    Реклама на dsnews.ua