• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

На місцевих виборах балотується кожен десятий нардеп, — ОПОРА

Реклама на dsnews.ua

На майбутніх виборах до місцевих органів влади балотується 56 діючих народних депутатів

Про це свідчать дані громадянської мережі "ОПОРА", передає "ДС".

"56 чинних народних депутатів балотуються до місцевих рад різних рівнів, а також на посаду міських голів. Найбільше бажаючих стати депутатом обласної ради – 36 осіб, до міських рад кандидатують 18 осіб, а до районних – лише чотири", — йдеться в повідомленні.

У разі балотування в міські і районні ради, всі діючі народні депутати висунуті першими кандидатами у виборчих списках. Для обласних рад цей показник становить 86%. Таким чином, переважна більшість народних депутатів, які балотуються, будуть вказані як лідери політичних сил у виборчому бюлетені.

Відзначається, що серед кандидатів в депутати сільських і селищних рад народних депутатів немає.

Найбільша кількість нардепів, які балотуються до місцевих рад і на посаду міського голови, члени депутатської групи "За майбутнє" — 20 осіб (або 83,3% від усіх членів групи в парламенті). Ще 9 народних обранців представляють "Опозиційну платформу — За життя", 7 парламентарів — члени фракції "Слуга народу". По пʼять висуванців до місцевих рад мають депутатська група "Довіра" і "Європейська Солідарність", чотири є членами ВО "Батьківщина", двоє — "Голосу", а ще чотири, які не входять до складу жодної фракції.

Крім того, 15 парламентаріїв вирішили поборотися за посаду міського голови.

Нагадаємо, вибори до місцевих органів влади відбудуться в неділю, 25 жовтня.

    Реклама на dsnews.ua