• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

На Миколаївському бронетанковому заводі виявили махінації з фінансами

Реклама на dsnews.ua
Військова прокуратура виявила зловживання з фінансами на Миколаївському бронетанковому заводі

Про це на своїй сторінці у Facebook написав прес-секретар Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко, повідомляє "ДС".

"Військова прокуратура Південного регіону України проводила вивчення стану законності та заходів на державному підприємстві "Миколаївський бронетанковий завод" і виявила факти службового підроблення та розтрати державного майна (грошових коштів) шляхом зловживання службовим становищем", - написав Лисенко.

Встановлено, що в період 2016-2018 років поки що невстановлені посадові особи державного підприємства "Миколаївський бронетанковий завод", діючи з корисливих мотивів, за попередньою змовою з посадовими особами приватного підприємства шляхом зловживання службовим становищем, перерахували грошові кошти в розмірі понад 830 тис. грн за нібито виконання ремонтно-будівельних робіт на базі відпочинку "Вітерець", яка належить до сфери управління державного підприємства.

Як виявилося, в ході перевірки та підтверджено актом Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції України в Миколаївській області та звітом Управління південного офісу державної аудитслужбы в Миколаївській області, ремонтно-будівельні роботи фактично не проводилися. Як наслідок, державі завдано збитків на суму понад 830 тис. грн.

    Реклама на dsnews.ua