• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

На Миколая у Миколаєві: Ляшко анонсував перший "коронавірусний" мобільний госпіталь

Реклама на dsnews.ua

19 грудня в Миколаєві почне свою роботу мобільний госпіталь на 60 ліжкомісць для заражених коронавірусною інфекцією

Про це головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив в коментарі журналістам в суботу, 5 грудня, передає "ДС" з посиланням на Українську правду.

"У Миколаєві 19 грудня відкриється перший мобільний госпіталь на 60 ліжкомісць, він буде з модульних конструкцій", — сказав він.

Ляшко зазначив, що для розгортання мобільних госпіталів вже були виділені кошти, МОЗ визначило табель оснащення такого госпіталю і критерії до такого медзакладу. При цьому питання розміщення такого госпіталю залишаються на розсуді місцевої влади.

"Команда пішла, гроші виділені, ми в локації не ліземо. Питання запуску вирішується", — зазначив чиновник.

При цьому Ляшко підкреслив ризики інфікування в мобільних госпіталях іншими захворюваннями.

Нагадаємо, в кінці жовтня в Міністерстві охорони здоров'я говорили, що розгортати тимчасові госпіталі для заражених коронавірусом поза медичними закладами в Україні планують за орієнтовної щоденної кількості хворих на COVID-19 на рівні 11-15 тисяч або за різкого стрибку хвороби в певному місті чи регіоні.

За словами голови Донецької ОДА Павла Кириленка, необхідності в розгортанні мобільних госпіталів для розміщення хворих на COVID-19 в області немає.

    Реклама на dsnews.ua