На одеський пляж винесло боєприпаси (ФОТО)
У Пересипському районі Одеси море винесло на пляж боєприпаси
![](https://www.dsnews.ua/static/storage/thumbs/414x290/8/2a/183d4612-aabecc9560b34878587d08c62dc8e2a8.jpg?v=0547_1)
Про це повідомила пресслужба патрульної поліції області, передає "ДС".
"Море й надалі несе небезпеку. Вода виносить до берегів міни, розтяжки й нерозірвані боєприпаси. Це загроза життю і здоров'ю жителів регіону. Учора на одному із пляжів Пересипського району було виявлено два предмети, схожі на снаряди. На місце одразу викликали вибухотехніків і слідчих", – розповіли правоохоронці.
У поліції додали, що одна з основних причин нещасних випадків, пов'язаних із вибуховими пристроями, – порушення елементарної безпеки. Автори релізу нагадали: торкатися вибухонебезпечних предметів, пересувати їх, накривати чи засипати ґрунтом, а також користуватися мобільними телефонами й засобами радіозв'язку поряд із цими предметами заборонено. У разі виявлення таких пристроїв треба звертатися до поліції або Держслужби з надзвичайних ситуацій.