• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

На суді Звиробий запевнила, що не погрожувала Зеленському, а давала поради для виживання на фронті

Реклама на dsnews.ua
Українська військова та волонтерка Маруся Звіробій заперечує, що сговаривалась з народним депутатом Софією Фединою загрожувати президенту Володимиру Зеленському

Про це Звиробий заявила в ході засідання суду, передає "ДС" з посиланням на Українську правду.

"Я готую людей до того, щоб вижити. Це до того розмови, який був у мене до президента. Як у інструктора, який пояснить, чому треба носити каску, броник, блакитну сорочку не надягати і все таке", - заявила вона.

Крім того, Звиробий заперечує свою провину і не вважає, що її дії могли нести реальну загрозу Зеленському. "У ваших документах я прочитала: злочинний умисел і попередня змова. Ви довели, що він злочинний? Ви довели попередня змова, ніж у попередню змову? Ви нічого цього не довели. Ці два слова означають "шити справу". Ми з Софією не домовлялися попередньо загрожувати президенту. Те, що зараз відбувається, означає, що той, хто заздалегідь домовиться зробити стрім на будь-яку тему, повинен враховувати, що він вже ходить під статтею. Вибір теми відповідав часу, в який ми записували", - зазначила вона

Крім того, Звиробий згадала, що генеральний прокурор Руслан Рябошапка заявив, що вони з Фединою "небезпечні тим, що нас багато людей слухають і дивляться... тобто кожен блогер, якого дивиться багато людей, вже підпадає під дело".

"Коли нашого нинішнього президента дивилися мільйони, а не як мене десятки тисяч, - і він ховав Порошенка, то розстрілював Верховну Раду - у нас була демократія і свобода слова, і на цій свободі слова цей Зеленський став президентом. А тепер за такі ж дії - і поменше: я не загрожувала нікому! - він хоче вкрутити гайки військовослужбовцям. Він думає, що він буде грубіянити - хрін!", - обурилася Звиробий.

Нагадаємо, українська волонтерка Маруся Звиробий, яку звинувачують у погрозах президенту Володимиру Зеленському, в ході засідання суду назвала главу держави "ссыклом".

    Реклама на dsnews.ua