• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У 25 разів дорожче за стартову ціну: в Україні приватизували ще один спиртзавод

Мишковицький спиртзавод у Тернопільській області приватизували за 181 млн гривень. Під час торгів вартість підприємства зросла у 25 разів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Фонду державного майна України, передає "ДС".

Зокрема, під час аукціону вартість спиртзаводу зросла майже у 25 разів (на старті торгів обʼєкт коштував 7 млн ​​291 тис. грн.). Будівлі цього заводу розташовані у двох населених пунктах Тернопільщини (селі Мишковичі і смт Дружба).

Щоб процес приватизації вважався офіційно завершеним, переможець аукціону має оплатити покупку — підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок.

У Фонді державного майна зазначають, що успішна приватизація цього заводу відбулася в рамках демонополізації спиртової галузі, яка почалася у 2020 році.

Загалом на приватизацію держава виставить 41 обʼєкт держпідприємства "Укрспирт" і ще 37 обʼєктів, обʼєднаних у концерн "Укрспирт". У Фонді державного майна очікують, що за результатами онлайн-аукціонів до державного бюджету має надійти близько мільярда гривень.

Нагадаємо, 15 жовтня 2020 року з аукціону продали перший державний спиртзавод — Немирівський спиртзавод за 55,08 млн грн. Стартова ціна була 49,57 млн грн.

11 березня Фонд державного майна продав майно Дубовʼязівського спиртзаводу в Сумській області з аукціону в 3 рази дорожче за стартову ціну.

Премʼєр-міністр Денис Шмигаль заявив, що на першому етапі приватизації на аукціони будуть виставлені 30 спиртових заводів, які входять до складу державного підприємства "Укрспирт".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua