• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

На тлі Медведчука Банкова вирішила розправитись з Кличком: до 75 людей з оточенням мера прийде "маски-шоу", - політолог

Поки увага зосереджена на справі у Віктора Медведчука, Банкова вирішила звести рахунки з політичними опонентами

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив політолог Олексій Голобуцький. За його інформацією, першим атакують Віталія Кличка – "маски-шоу" прийдуть до 75 людей з його оточення.

Голобуцький зазначив, що на Банковій не задоволені тим, що Кличко ухвалює самостійні рішення та наздоганяє президента за рівнем підтримки громадян.

"Останнім часом, на думку Офісу Президента, він аж надто активно поводиться і наздоганяє в рейтингах Зеленського: самостійно запровадив локдаун, вийшов зі зверненням до народу під час зосередження військ агресора на кордоні, зустрівся з Блінкеном і Нуланд (І ця зустріч пройшла набагато тепліше, ніж офіційні протокольні засідання високопосадовців), відразу після цієї зустрічі вийшов із заявою, в якій закликав усіх лідерів місцевого самоврядування обʼєднуватися на базі партії "УДАР", — пояснив політолог.

Він зазначив, що такі протиправні дії Офісу Президента не підуть їм на користь.

"Високий рейтинг, західні партнери і консолідація еліт навколо Кличка викликали справжню істерику в Офісі. Тому силовики отримали команду. Мовляв, беріть, а там розберемося. Навряд чи такі дії підуть на користь Офісу Президента. Одна справа тягати пособників Росії, а інша — влаштовувати політичну розправу над політиком зі світовим імʼям і другим рівнем довіри після Зеленського", — підсумував Голобуцький.

    Реклама на dsnews.ua