• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

На українсько-румунському кордоні встановлять фотопастки (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Найближчим часом на кордоні з Румунією в межах Чернівецької області встановлять системи фото- та відеофіксації

Про це повідомив начальник Чернівецького прикордонного загону Сергій Марцінкевич, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Державної прикордонної служби України.

За його словами, це входить в певний комплекс досить потужних заходів, які будуть впроваджуватись на території Чернівецької області. 

"Перше, це інженерне облаштування кордону – ми вже розпочали і на всіх загрозливих напрямках зараз встановлюється загороджувальний паркан типу "Ягоза". На більш спокійних ділянках ми встановлюємо загородження сіткою Рабіца", — розказав він.

Також планується оснащення засобами відеоспостереження, засобами фотофіксації. "Також ми отримали велику кількість техніки високої прохідності – і мотоцикли, і потужні автомобілі, які дадуть змогу якісніше виконувати свої функціональні обов’язки у гірських важко прохідних місцях", — додав Марцінкевич.

Фото: dpsu.gov.ua
Фото: dpsu.gov.ua

Крім того, ще одним елементом удосконалення технічного забезпечення прикордонників стануть тепловізійні комплекси. Зазначається, що у румунських колег потойбіч кордону є вже 16 таких комплексів, в українських охоронців рубежу на цій ділянці тепловізійні комплекси дотепер не використовувалися.

    Реклама на dsnews.ua