• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

На виборах президента Зеленського підтримав би лише 21% громадян, — соцдослідження

Реклама на dsnews.ua

Чинний президент Володимир Зеленський переміг би у першому турі виборів глави держави, якби вони відбулися найближчим часом

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, яке було проведене соціологічною службою Центру Разумкова, інформує "ДС".

"Найбільше голосів у першому турі отримав би В. Зеленський (21% усіх опитаних і 31% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме)", — повідомили соціологи.

За пʼятого президента Петра Порошенка мають намір проголосувати відповідно 14% і 21%, а за проросійського кандидата Юрія Бойка — відповідно 12% і 17%.

"За Ю.Тимошенко — відповідно 6% і 8%, за І. Смешка — відповідно 4% і 6%, за Р. Кошулинського — відповідно 2% і 3%, за О.Ляшка — відповідно 2% і 2%, за О. Вілкула — відповідно 1% і 1%", — йдеться у результатах дослідження.

Дослідження проведене з 30 жовтня по 5 листопада 2020 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2020 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

    Реклама на dsnews.ua