• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

На військових навчаннях, які відвідував Зеленський, заклинив "Javelin"

Реклама на dsnews.ua

Під час командно-штабних навчань на полігоні "Широкий Лан" у Миколаївській області, які відвідав Володимир Зеленський, не спрацював американський протитанковий ракетний комплекс "Javelin"

Цю інформацію підтвердив командувач військами оперативного командування "Північ", начальник Обʼєднаного оперативного штабу ЗСУ військ оперативного командування "Північ" генерал-майор Валерій Залужний, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Джевелін не спрацював, ракета не вилетіла. Можливо, це помилка оператора, може щось інше, треба розбиратися, зараз точно сказати не можу", — сказав Залужний.

Військові навчання "Обʼєднані зусилля — 2020" відвідав президент Володимир Зеленський, передає прес-служба глави держави.

"Це ще один сигнал потужної міжнародної підтримки України у захисті своєї територіальної цілісності та безпеки в Європі. Наш бойовий досвід стає частиною навчально-бойових програм, що високо цінуються в усьому світі. Свідченням цього є участь у навчаннях представників наших держав-партнерів", — зазначив президент.

Президент позитивно оцінив навчання і привітав з проведеними випробуваннями.

"Задоволений, як і всі українці, нашою армією, і вдячний кожному, хто захищає наш суверенітет та територіальну цілісність. Вважаю, що ці навчання дуже важливі, бо це не просто якесь тренування, а навчання, максимально наближені до реальності, до війни", — розповів Зеленський.

Як повідомляла "ДС", 23 вересня Україна стартували стратегічні командно-штабні навчання "Обʼєднані зусилля-2020" за участю ЗСУ, а також підрозділів країн-членів НАТО, в тому числі США і Великобританії.

    Реклама на dsnews.ua