• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

На відновлення зруйнованих будинків в Донецькій області потрібно 10 млрд грн

Реклама на dsnews.ua
На підконтрольних Україні територіях Донецької області залишаються зруйнованими і пошкодженими в результаті російської агресії 5 561 житловий будинок, для відновлення яких необхідно близько 10 млрд грн

Такі дані були озвучені на колегії Донецької облдержадміністрації, яка відбулася 24 вересня, передає "ДС" з посиланням на прес-службу ОДА.

"У результаті збройного конфлікту в Донецькій області на територіях, підконтрольних української влади, залишаються зруйнованими і пошкодженими 5561 житловий будинок (з них 282 будинку - комунальної форми власності, 8 - ОСББ і 5271 - приватні будинки). Для відновлення зазначених об'єктів необхідно близько 10 млрд грн", - йдеться в повідомленні.

Учасники наради відзначили, що значна кількість пошкоджених і зруйнованих будинків "є однією з вагомих проблем, що стримують підготовку об'єктів житлового господарства Донецької області до стабільної роботи в опалювальному періоді 2019-2020 років".

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україні не подолати наслідки російської агресії без міжнародної підтримки.

    Реклама на dsnews.ua