• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

На Закарпатті помічник нардепа попався на хабарі в 150 тис. грн

Реклама на dsnews.ua
Помічник народного депутата на Закарпатті вимагав і отримав хабар на суму 150 тис. гривень

Про це у своєму Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, передає "ДС".

Так, слідчими прокуратури Закарпатської області спільно з працівниками управління захисту економіки ГУ Нацполиции в Закарпатській області розслідується факт привласнення службовими особами відділу освіти однієї райдержадміністрації та приватним підприємцем бюджетних коштів на загальну суму близько 2 млн грн., шляхом завищення цін при постачанні вугілля в навчальні заклади одного з районів краю (ч. 2 ст. 364 КК України).

Також, в ході досудового розслідування задокументована злочинна діяльність одного з помічників народного депутата, який працює на громадських засадах, - за вимагання та одержання неправомірної вигоди у сумі 150 тис. грн. на власний картковий рахунок від приватного підприємця.

Зазначені кошти були надані за вплив, тиск і звільнення працівників УЗЭ і слідчого у зазначеному виробництві, шляхом направлення депутатських звернень одного з народних депутатів у Нацполицию, ГПУ і Кабмін про нібито неправомірні дії правоохоронців при проведенні слідчих дій у кримінальному провадженні.

Прокуратурою Закарпатської області було розпочато кримінальне провадження за фактом надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище та пособництва у прийнятті такої неправомірної вигоди (ч. 2 ст. 27 - ч. 4 ст. 368 і ч. 4 ст. 369 КК України).

14 вересня помічнику народного депутата України та приватному підприємцю оголошено про підозру у скоєнні зазначених кримінальних правопорушень.
Зараз направлено клопотання в Ужгородський міськрайонний суд про обрання фігурантам запобіжного заходу.

У ході обшуків у помічника нардепа і підприємця вилучено посвідчення помічника нардепа, паспорти громадян Угорщини та України, службові посвідчення полковника міліції, працівника Кабміну, Верховної Ради, працівника міжнародної поліції і контролюючих органів на прізвище помічника нардепа.
Також, вилучено гроші та офіційні документи, що підтверджують його злочинну діяльність. Крім цього, з сейфа помічника нардепа вилучено близько $70 000.

Проводяться подальші слідчі дії.

За даними mukachevo.netмова йде про помічника нардепа по імені Іван Бедринець. Він є помічником на громадських засадах нардепа від "БПП" Василя Брензовича, який проживає в Берегівському районі Закарпатської області.

    Реклама на dsnews.ua