• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На закупівлю тестів на визначення коронавірусу виділять 150 млн гривень

Кабінет міністрів доручив Міністерству охорони здоров’я підготувати проєкт акта щодо розподілу 150 мільйонів гривень для забезпечення потреби медзакладів, які проводять попередню діагностику COVID-19, розхідними матеріалами для діагностики коронавірусної хвороби

Реклама на dsnews.ua

Відповідне протокольне рішення ухвалено під час засідання уряду на пропозицію міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, передає "ДС" із посиланням на Урядовий портал.

Йдеться про кошти за бюджетною програмою "Заходи, пов'язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками". Вони будуть використані на закупівлю експрес-тестів на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2 та наборів для відбору біоматеріалу методом ПЛР.

"Дельта-штам коронавірусу поширюється значно швидше, ніж базовий штам, відповідно ми маємо оперативно реагувати – відслідковувати та перевіряти контактних осіб. Доступ до тестування має бути розширено", – зазначив очільник МОЗ.

Нагадаємо, Кабінет міністрів виділив з державного бюджету 25 млн гривень на інформаційну кампанію з вакцинації від COVID-19 в Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua