• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Спостерігаємо шапіто. Корбан і Філатов жорстко постебались над списком "Слуги народу"

Реклама на dsnews.ua
Глава партії КРІП Геннадій Корбан і мер Дніпра Борис Філатов досить жорстко висловилися списку пропрезидентської партії "Слуга народу"

Своєю думкою обидва політика, відомі своїми різкими висловлюваннями, поділилися в Facebook, передає "ДС".

"На мій погляд є два підходи до формування політичної команди. Перший - ти набираєш ефективних людей, націлених на результат, у яких за плечима є багаж подолання, досвід боротьби, в тому числі з демонами сучасності... Мій особистий досвід підказує, що серед самодостатніх особистостей, які відбулися як професіонали, практично немає людей з однозначною репутацією. Вона у них вся в шрамах. Але ти чітко знаєш, чого від них чекати", - написав Корбан, назвавши свою посаду "Про Шаурму і Голод".

"Є інший підхід - паркетна. Коли команда формується за принципом, щоб всім подобалося. І тоді список наповнюється чистоплюями, диванними блогерами, друзями друзів, вдячними глядачами і грантоїдами зі стипендіями та дипломами західних вузів, які більшу частину життя вчилися, але ніколи не працювали засукавши рукава. Зате люблять флешмоби в ФБ і Інсте з колективною зміною аватарок. Не люблю чистоплюїв, так скоро вони один від одного відвернуться... Мажоритарників обговоримо пізніше", - додав Корбан.

Цей пост вирішив прокоментувати мер Дніпра Борис Філатов, якого пов'язують з Корбаном давні стосунки.

"А потім "чистоплюи, друзі друзів і вдячні глядачі" починають ср*ть тобі в душу, як Лещенко з Найємом, та твоя могутня партія за підсумком стає в парламенті аналогом БПП... Але тільки набагато швидше", - написав він в розділі коментарів.

Він також висловився і про те, що по мажоритарному округу №25 у Дніпрі від "Слуги народу" буде йти скандальний блогер і телеведучий Макс Бужанський.

"Ну так, у партії "За життя" він виглядав би куди органічніше. Але взагалі в СН разом Богуцька і Бужанський - це треш. Укладач списків явно попередньо міцно курнув. Спостерігаємо це шапіто далі в парламенті", - написав він, не соромлячись у виразах.

Нагадаємо, 9 червня відбувся т. зв. партійний з'їзд "Слуги народу", на якому, зокрема, було презентовано партійний список цієї політсили.

    Реклама на dsnews.ua