• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

НАБУ "ховає" справу ексголови податкової Верланова, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Відтоді як колишньому голові Державної податкової служби України Сергію Варланову повідомили про підозру і передали всі матеріали кримінального провадження у його справі для подальшого розслідування в Національне антикорупційне бюро минуло понад місяць, але НАБУ і САП так не проводять жодних слідчих дій

Про те, що слідство фактично зупинилося, йдеться в матеріалі "Економічних новин", передає "ДС".

Так, Офіс Генпрокурора повідомляв, що ексголова ДПС незаконно скасував рішення (податкове повідомлення), яким було донарахована рентна плата за користування надрами одного з найбільших металургійних комбінатів країни "АрселорМіттал Кривий Ріг". Все це дозволило компанії уникнути сплати в бюджет величезної суми в 2 млрд 246 млн. грн.

Сам Сергій Верланов назвав звинувачення безпідставними і політично мотивованими, звинувативши правоохоронців у виконанні замовлень політиків. Правда, при цьому він не назвав ніяких імен, зазначивши, що у нього "багато впливових ворогів", пише видання.

"23 жовтня всі матеріали кримінального провадження для подальшого розслідування передали в Національне антикорупційне бюро. Відтоді минуло більше місяця, але в НАБУ і САП не проводять жодних слідчих дій у справі ексголови ДПС", — уточнює ЗМІ.

Чому, залишається загадкою, зазначає видання і додає: "Якщо Верланов чистий перед законом, то кримінальне провадження просто б закрили, але відсутність активності виглядає так, ніби набушнікі "ховають" справу про два мільярди, максимально затягуючи слідство".

За даними ЗМІ, в даний час експодатківець відчуває себе досить впевнено і навіть в одному з недавніх інтерв'ю заявив: "Буду займатися податковими розслідуваннями, пов'язаними з офшорними схемами, які є в Україні. Тут у мене досить технічних знань, щоб це робити самостійно".

    Реклама на dsnews.ua