• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

НАБУ і САП завершили розслідування по другій справі про декларації Труханового

Реклама на dsnews.ua
НАБУ і САП завершили розслідування кримінальної справи щодо мера Одеси Геннадія Труханова, який підозрюється у внесення в декларацію за 2017 рік 16,3 мільйонів гривень доходів

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАБУ, передає "ДС".

Уточнюється, що сьогодні, 5 червня підозрюваному були відкриті матеріали кримінального провадження для ознайомлення. Дії підозрюваного кваліфіковані за ст. 366-1 Кримінального кодексу України (декларування недостовірної інформації).

"За даними слідства, мер Одеси не вніс у декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відомості про майно та доходи, власником яких є особа, з якою чиновник протягом 2017 був пов'язаний спільним побутом, мав взаємні права та обов'язки. З цією особою підозрюваний знаходився в офіційному шлюбі з 1985 по 1997 роки, має двох спільних дітей, один з яких народився в 2000 році, тобто після офіційного розірвання шлюбу.

У НАБУ вважають, що мером Одеси незадекларированы: квартира, два паркомісця, елінг, дача, нежитлова нерухомість, два автомобіля, частки у низці суб'єктів господарювання, відсотки по вкладах в банках.

За даними правоохоронців, всього в декларацію за 2017 рік посадовець не вніс стан на загальну суму 16,3 мільйона грн.

Повідомляється, що розмір незадекларованого стану визначений на підставі експертиз, проведених в рамках досудового розслідування.

"Це - друге підозра одеському міському голові у вчиненні злочину, кваліфікованого за ст. 366-1 КК України. У березні 2019 йому інкримінували внесення недостовірних відомостей до електронної декларацій за 2015-2016 рр", - нагадують в НАБУ.

Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ почали в березні 2019 року.

    Реклама на dsnews.ua