• USD 28.5
  • EUR 34
  • GBP 38
Спецпроєкти

НАБУ оголосило підозру у створенні злочинної організації голові ОАСК Вовку, його заступнику і 5 суддям, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Детективи НАБУ пред'явили підозри голові Окружного адміністративного суду Павлу Вовку, заступнику голови суду Євгену Аблову, п'яти іншим суддям, а також керівнику Державної судової адміністрації Зіновію Холоднюку

Про це йдеться в повідомленні журналіста Юрія Бутусова в Facebook, передає "ДС".

За словами журналіста, всі, кому висунули підозри, не будуть затримані на місці, оскільки є спецсуб'єктами, але таке рішення може прийняти Антикорупційний суд.

"Їм інкримінується створення злочинної організації і захоплення влади. Підозри побудовані на вивченні записів розмов у кабінеті Вовка, частина яких була опублікована в 2019-му році на прес-конференції. Там на записах Вовк обговорює як він збирається тиснути за допомогою судових рішень на різні органи влади, щоб отримувати потрібні собі рішення.

НАБУ зносить керівництво окружного адміністративного суду, який є ключовою ланкою для тиску на державну владу, скасування і призупинення кадрових рішень. Це дуже знакова політична подія, будемо уважно стежити за розвитком цієї ситуації", — пише Бутусов.

"Цікаво, що оскільки Спеціальний антикорупційний прокурор Назар Холодницький зараз у відпустці, підозру підписав заступник генпрокурора Андрій Любович.

Подивимося, посміє Антикорупційний суд нанести удар по своїм колегам — у тому числі й Вовку, дуже-дуже багатій людині", — підсумував Бутусов.

Это просто бомба! НАБУ прямо в эти минуты предъявило подозрение главе Окружного административного суда Павле Вовку,...

Gepostet von Юрий Бутусов am Freitag, 17. Juli 2020
    Реклама на dsnews.ua