• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

НАБУ оголосить підозра Охендовському найближчим часом, - Ситник

Реклама на dsnews.ua
Національне антикорупційне бюро України зібрала докази для оголошення голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському підозри у незаконному отриманні коштів з "чорної бухгалтерії" Партії регіонів

б це заявив глава НАБУ Артем Ситник, повідомляє "ДС" з посиланням на "Дзеркало тижня".

"Економічної експертизи не проводили, були просто свідчення в області економічної експертизи з цього приводу. Прокурори погодилися, що її в цій справі провести неможливо. Нам нема чого надати експерту", - заявив він.

Крім того, він зазначив, що докази і без експертизи є досить вагомими. "Говорити про повну списку доказів, які проходять по справі людини, я не буду. Але, на мою думку і думку детективів, сукупність здобутих доказів дає підстави для складання і озвучення підозри. Тому ми це підозра склали. Нібито переконали прокурорів, що доказів для оголошення підозри достатньо, і, сподіваюся, найближчим часом підозра буде узгоджено", - заявив Ситник.

Також чиновник зазначив, що НАБУ виконало розпорядження САП і підготувало новий проект підозри для одного з фігурантів справи "Чорної бухгалтерії" Партії регіонів, і що антикорупційна прокуратура може погодити його до кінця тижня.

Зазначимо, НАБУ направило в САП новий варіант тексту для підозри Охендовського, але для його юридичного опрацювання потрібно час до понеділка-вівторка.

    Реклама на dsnews.ua