• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

НАБУ оголосило в розшук сина Гладковського (ФОТО)

Національне антикорупційне бюро оголосило в розшук сина колишнього першого заступника голови РНБО і власника корпорації "Богдан" Олега Гладковського, Ігоря Гладковського

Ігорь Гладковський
Ігорь Гладковський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті бюро, передає "ДС".

Як повідомляється, Гладковський-молодший є підозрюваним у справі "Оптимумспецдеталь".

"Національне антикорупційне бюро України розшукує підозрюваного у кримінальному провадженні за фактом одержання 950 тис. грн неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення іншою особою", — йдеться у повідомленні.

За даними слідства, зусиллями Гладковського-молодшого у 2015-2017 роках ТОВ "Оптимумспецдеталь" отримувало преференції під час укладення договорів та розрахунків з підприємствами "Укроборонпрому". За них він мав отримувати половину від загальної суми прибутку учасників схеми. У такий спосіб лише за одним договором обвинувачений отримав зазначену суму.

Справа проти Гладковського готова для передачі в суд, але він тричі не зʼявився для отримання копії обвинувального акту і реєстру матеріалів досудового розслідування. Слідство вирішило, що Гладковський переховується з метою уникнення від кримінальної відповідальності й оголосило його в розшук.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua