• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

НАБУ показало відео обшуку в Мін'юсті

Реклама на dsnews.ua
Національне антикорупційне бюро виклало в мережу відео обшуків в Міністерстві юстиції України

Про це "ДС" повідомляє з посиланням на сторінку НАБУ в Facebook.

"8 грудня детективи НАБУ, керуючись ч. 3 ст. 233 Кримінально-процесуального кодексу України, були змушені провести невідкладні слідчі дії з метою порятунку документів, які мали ознаки речових доказів у кримінальному провадженні. Йшлося про документи, Мін'юст повинен надати НАБУ на виконання рішення суду ", - повідомили у відомстві.

На відео видно деяка кількість розірваних документів, вилучили працівники НАБУ.

Як зазначили в бюро, фото і фрагменти відео слідчих дій, проведено 8 січня у Міністерстві юстиції України були оприлюднені НАБУ і САП "враховуючи суспільний резонанс і з метою запобігання маніпуляцій".

Як повідомляла "ДС", перший заступник міністра юстиції Наталія Бернацька розповіла, що 8 грудня о 7:15 ранку без постанови суду в будівлю Міністерства юстиції увірвалися співробітники НАБУ.

Також Бернацька заявила, що детективи НАБУ забрали в Мін'юсті папери зі сміттєвих кошиків і, можливо, знімали встановлені ними раніше засоби прослуховування.

У НАБУ пояснили, що обшук у кабінеті одного з чиновників відомства провели з-за оперативною інформацією про ризик знищення документів, які повинні бути надані в рамках розслідування Бюро кримінального провадження.

Пізніше спікер ГПУ Андрій Лисенко повідомив, що Генеральна прокуратура України внесла відомості до ЄРДР та розпочала виробництво у зв'язку з обшуками в Мін'юсті.

    Реклама на dsnews.ua