• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

НАБУ проводить обшук у "Держлісагентстві" за "янтарному справі"

Реклама на dsnews.ua
Детективи Національного антикорупційного бюро проводять обшуки в Державному агентстві лісових ресурсів

Обшук почався сьогодні, 20 червня, о 09:30, повідомили "ДС" в прес-службі Держлісагентства.

"У приміщенні Державного агентства лісових ресурсів детективи Національного антикорупційного бюро проводять обшук, пов'язаний з виконанням постанови КМУ № 1063 від 30.11.2016 "Деякі питання реалізації пілотного проекту рекультивації земель лісового фонду, порушених в результаті незаконного видобутку бурштину"", - сказано в повідомленні.

Відзначається, що детективам НАБУ отримаєте повний доступ до всіх приміщень Держлісагентства. Також надаються всі листи, матеріали, службова документація та інші документи, пов'язані з виконанням вищезазначеної постанови КМУ.

В Держлісагентстві підкреслили, що відомство не є розробником вищевказаної постанови КМУ. Згідно з цією постановою Держлісагентство оприлюднило на своєму офіційному веб-сайті наказ з переліком земель лісового фонду, в межах яких частини, які порушені внаслідок незаконного видобутку бурштину і потребують рекультивації.

Нагадаємо, що увечері 19 червня в одному з ресторанів Києва, який розташований на вулиці Володимирській, співробітники НАБУ затримали охоронця народного депутата Борислава Розенблатта за підозрою в отриманні хабара.

Сьогодні в САП сказали, що хабар у розмірі $200 тисяч призначалася народним депутатам Бориславу Розенблату ("Блок Петра Порошенко") і Максима Полякова ("Народний фронт").

Також повідомлялося, що Національне антикорупційне бюро України ініціює зняття недоторканності з нардепів Борислава Розенблата та Максима Полякова

Обидва депутати проходять за так званим "янтарному справі". За даними директора НАБУ Артема Ситника, сума неправомірно отриманих коштів в схему підкупу народних депутатів в інтересах копачів бурштину сягає $300 тисяч.

    Реклама на dsnews.ua