• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

НАБУ приховало інформацію про 200 тис. доларів хабара депутату

Реклама на dsnews.ua

НАБУ свідомо приховав інформацію про хабар, що був переданий через помічника депутата від "Слуги народу" Олександру Юрченко, за голосування щодо законопроєкту про побутові відходи, щоб не дратувати Офіс президента

На сайті НАБУ і офіційній сторінці бюро на Facebook досі відсутня інформація про слідчі дії за фактом отримання хабара нардепом від "Слуги народу", про що повідомив ще в суботу опальний депутат, колишній "слуганародовец" Гео Лерос. Більш того, неназваний помічник депутата Юрченко знаходиться на волі. За нашою інформацією, "злив" від Гео Лероса стався несподівано для керівництва НАБУ, яке свідомо приховувало інформацію про ці факти.

Нардеп Юрченко, чий помічник днями був затриманий за хабар у 13 тис. доларів США (аванс від хабара в 200 тис. доларів), є головою підкомітету ВР з питань поводження з побутовими відходами комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Це стало відомо з поста нардепа Гео Лерос, однак НАБУ і "Центр протидії корупції" до цього часу замовчують цей факт.

За інформацією від наших джерел, "злив" інформації Гео Лероса стався несподівано для НАБУ і ЦПК, які приховували ці факти. Після заяви керівника ЦПК Віталія Шабуніна про те, що потрібно "зносити Зеленського", директор НАБУ Ситник мав вельми неприємну розмову з Банковою. Після цієї розмови в НАБУ прийняли рішення приховувати інформацію про справи, фігурантами яких є представники влади і депутати фракції "Слуга народу" в парламенті.

Нардеп Гео Лерос в неділю заявив про затримання НАБУ помічника нардепа Юрченко і про те, що президенту Зеленському "стало відомо про це в той же день, але в його команді хабарників ловити не можна, тому він зараз робить все можливе, щоб "вирішити" цю справу".

Нагадаємо, що директор НАБУ Артем Ситник був незаконно призначений на посаду попереднім президентом, що випливає з рішення Конституційного суду. Рішення про його звільнення може прийняти президент Зеленський або парламент.

    Реклама на dsnews.ua