• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Надія Савченко оголосила сухе голодування

Реклама на dsnews.ua
Позафракційний нардеп Надія Савченко заявила, що оголошує сухе голодування

Про це йдеться в її відеозверненні, опублікованому на сторінці нардепа в Facebook, передає "ДС".

"Слідчі Служби безпеки України шантажують і тиснуть на народного депутата, голови "Суспільно-політичної платформи Надії Савченко", вимагаючи негайного ознайомлення з матеріалами справи адвокатів, щоб негайно приступити до розгляду справи по суті, в обмін на можливість бачитися з рідними, помічниками, відновити електронні ключі, відкрити рахунок у банку для реєстрації кандидатом у президенти України", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що "у зв'язку з цим Надія Савченко як політичний в'язень оголошує суху голодовку до моменту забезпечення прав і свобод відповідно до Конституції України та чинному законодавству".

Слідчі СБ (У) шантажують і тиснуть на народного депутата, голову ПП "Громадсько-політична платформа Надії Савченко", вимагаючи негайного ознайомлення з матеріалами справи адвокатів, щоб негайно розпочати розгляд справи по суті, в обмін на можливість бачитись з рідними, помічниками, поновити електронні ключі, відкрити рахунок в банку для реєстрації кандидатом в Президенти України. У зв'язку з цим, Надiя Савченко, як політичний в'язень, оголошує СУХЕ ГОЛОДУВАННЯ до моменту забезпечення прав ві свобод згідно Конституції України і чинного законодавства.

Gepostet von Надія Савченко am Mittwoch, 5. Dezember 2018

Нагадаємо, раніше "ДС" повідомляла, що народний депутат Надія Савченко, яку підозрюють у підготовці терактів, має намір балотуватися в президенти.

    Реклама на dsnews.ua