• USD 38.4
  • EUR 41.6
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

Наєв не виключив, що війна пошириться на нові території

Війна Росії проти України може вийти за межі східних та південних регіонів, якщо західні союзники України зменшать допомогу

mil.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив командувач Об'єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв, передає "ДС" з посиланням на "Українську правду".

"Ми розуміємо, що зараз відбувається війна ресурсів. Російська Федерація отримує свої ресурси за допомогою Вісі зла – це Північна Корея, це Іран. А ми за допомогою наших партнерів, отримуючи від них засоби протиповітряної оборони, протистоїмо Російській Федерації їхніми ресурсами. Треба розуміти, що скорочення допомоги дійсно вдарить по нашій обороноздатності. Але ми будемо боротися тим, що маємо", — сказав він.

Наєв попередив, що, якщо Росія продовжить нарощувати виробництво озброєнь і технологічно вдосконалюватися за допомогою своїх союзників, війна може знову вийти за межі Сходу і Півдня.

"Ми готуємося до цього. Ми будуємо оборонні споруди, ставимо міни, тренуємо наші війська", — сказав командувач.

"Технологія має вирішальне значення. Ціль, на яку за старими радянськими технологіями потрібно було витратити 100 снарядів – за допомогою західних технологій потрібно набагато менше, і вона вимірюється цифрами до десяти, тому технологія завжди переважує кількість. І я ще раз підкреслю, що ця допомога для нас дуже і дуже важлива", – сказав Наєв.

Як повідомляла "ДС", командувач Обʼєднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв заявив, що мобільні вогневі групи ППО у Північній операційній зоні озброять іноземними ПЗРК.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua