• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Нафтогаз" терміново виплатить Вітренку $4 млн за перемогу в Стокгольмі, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Наглядова рада НАК "Нафтогаз України" прийняла рішення про виплату колишньому виконавчому директору "Нафтогазу" Юрію Вітренку премії за перемогу в Стокгольмському арбітражі

Про це повідомив у своєму Facebook журналіст Юрій Дощатов, передає "ДС".

"Наглядова рада НАК "Нафтогаз України" прийняла рішення про виплату колишньому виконавчому директору НАК Юрію Вітренку премії в розмірі $4 млн за перемогу в арбітражі Стокгольма у справі про транзит газу", — написав він.

За словами журналіста, точно невідомо, чому рішення про виплату Юрію Вітренку премії прийняте напередодні його можливого призначення першим віце-прем'єром і міністром енергетики.

"Але таким чином, знятий конфлікт інтересів, який міг би бути... Вітренко в лютому 2020 року подав позов проти НАК за відмову виплачувати йому цю премію. Правда поки не ясно, як саме може бути виплачена ця премія — вся відразу або за якийсь період", — зазначив він.

Співробітник проекту Світлана Голікова відзначила, що 14 грудня в Печерському районному суді мали розглядати справу за позовом Вітренка до "Нафтогазу" про стягнення заробітної плати.

Юрист Олександр Трохимець, зі свого боку, зазначив, що в призначенні Вітренко немає конфлікту інтересів через його трудовий спір з "Нафтогазом".

Як повідомляла "ДС", за даними народного депутата від "Слуги народу" Олександра Качури, монобільшість 15 грудня розгляне на засіданні фракції призначення п'яти міністрів.

    Реклама на dsnews.ua