• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Нардеп-"слуга" Верещук мала зв'язку з пропагандистами Кремля з 2014 року, - "Миротворець"

Реклама на dsnews.ua
Народний депутат від "Слуги народу" Ірина Верещук має давні зв'язки з російськими пропагандистами Іскандером Хисамовым і Віталієм Лейбиным

Про це йдеться в повідомленні центру "Миротворець", передає "ДС".

"Відомі багатьом російські пропагандисти Хісамов та Лейбін ще в 2014 році взяли її (Верещук - ред.) на гачок. Судячи з їх листуванні, там "любов" до цілування в десна. Ця любов спалахнула після заяви Верещук, що вона відокремлюється з містом, де була мером, від України, і самостійно прямує до Європи", - йдеться в повідомленні.

В "Миротворці" зазначили, що на тогдлашнее заяву Верещук російські пропагандисти швидко відреагували, так як у Кремлі зацікавлені в дестабілізації України.

"За нашими даними, Ірина досі підтримує з ними контакти через популярні месенджери і в Інтернеті. До 2019 року, так точно. Хто не вірить, може сам у цьому переконатися, подивившись, коли і що вона лайкала в фейсбуці у цих пропагандистів", - наголошується в повідомленні.

Зазначимо, Ірина Верещук в 2010-2015 рр. була мером міста Равва-Руська Львівської області.

Іскандер Хісамов, головний редактор сайту "Україна.ру", власником якого є російське державне інформагентство "РИА Новости".

Віталій Лейбін - донецький журналіст, головний редактор журналу "Російський репортер". Він також має особисті контакти з колишній помічник президента Росії Владиславом Сурковим, який у Кремлі курирував питання Донбасу.

Як писала "ДС", народний депутат фракції "Слуга народу" Ірина Верещук в прямому ефірі звинуватила п'ятого президента України Петра Порошенка в тому, що він у 2014 році привітав російського колегу Путіна з державним святом.

Порошекно спростував це твердження, вказавши Верещук, що вона цитує прес-секретаря президента Росії Володимира Путіна.

Прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко назвав Ірину Верещук "знахідкою для російської пропаганди".

    Реклама на dsnews.ua